O firmě

 

Společnost ADAMUS Metalforming Sp. z o.o.  funguje jako rodinná firma s dlouholetými tradicemi (její počátky spadají ještě do 70. let).
V první fázi podnikání byla společnost ADAMUS silně zaměřená na stavebnictví (prováděla ocelové konstrukce, vybavení pro potrubí, kompensace důlních škod) a po dlouhou dobu se specializovala na výrobu kotlů ústředního topení na tuhá paliva.

Rychlost dodávek
Jednou z hlavních priorit společnosti ADAMUS je co nejrychlejší odeslání dílů objednaných odběratelem. Udržení optimálního stavu skladových zásob umožňuje ve většině případů realizaci objednávek během 24 hodin.

Pozice na trhu
Výrobky od společnosti ADAMUS a rychlost našich dodávek vysoce hodnotí více než 400 tuzemských odběratelů a velký počet zahraničních zákazníků.
Výrobky se exportují na východní trhy (mj. Bělorusko, Ukrajina) a přistoupení Polska do Evropské unie logisticky zjednodušilo kontakty s firmami z trhu v Belgii, Holandsku, Německu, Francii, Rakousku, Česku a Slovensku.

Зеркало Mel bet 2021

Výrobní profil závodu
Základním sortimentem naší výroby jsou ocelová dna vyráběna podle norem PN a DIN, služby vyrábění prolisků a vyřezávání na lisech. Dobré znalosti metod tváření oceli (všeobecně chápaného tváření kovů), nám umožňuje dodávat naším odběratelům nejrůznější ocelové prvky, které jsou připraveny k bezprostřednímu namontování bez dalšího zpracování.

Používané materiály:

  • plechy z černého železa a nerezové oceli: S235JR+N, S355J2+N, P265GH+N, P355GH, P355NL2/NH, 1.4301, 1.4541, 1.4404, 1.4571 a další, (pouze atestované materiály)
  • rozsah průměrů den: do 1400 podle připojených typových řad
  • termíny realizace: většina den je hotová na skladu; v případě nutnosti výroby termíny realizace jsou cca 7 - 10 dnů

Kvalitu našich výrobků potvrzují certifikáty:
Oprávnění Úřadu pro technicky dozor k výrobě dílů tlakových zařízení spolu se:

  • schválením technologie obrábění tvářením,
  • schválením technologie tepelného obrábění a:
  • Certifikát PN-EN ISO 9001:2001,
  • Certifikát potvrzující soulad našeho systému kvality s požadavky směrnice 2014/68/EU.

V odpovědi na potřeby našich odběratelů stále rozšiřujeme sortiment výroby, se zvláštním zřetelem na dna na základě DIN 28 011 a DIN 28 013.
Komplet příslušných nástrojů a zařízení provádíme ve vlastní režií.

Zveme Vás ke spolupráci.

http://www.southpacificfoodandwine.com/